Allegro

Allegro dla Android

Twój mobilny dostęp do Allegro

Allegro to darmowa aplikacja na Android, która pozwoli Ci korzystać z tego najpopularniejszego serwisu aukcyjnego w Polsce. Dzięki niej możesz przeglądać aukcje oraz uzyskasz dostęp do swojego konta.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dostęp do wielu funkcji serwisu
  • Możliwość skanowania kodów kreskowych
  • Wsparcie dla rozpoznawania głosu
  • Intuicyjny interfejs

Wady

  • Nie wszystkie funkcje Allegro znalazły się w aplikacji
  • Wolne działanie

Bardzo dobry
8

Allegro to darmowa aplikacja na Android, która pozwoli Ci korzystać z tego najpopularniejszego serwisu aukcyjnego w Polsce. Dzięki niej możesz przeglądać aukcje oraz uzyskasz dostęp do swojego konta.

Całe Allegro na Twoim telefonie i tablecie

Allegro na Android to rozbudowany, mobilny klient tego serwisu. Aplikacja stanowi wrota do świata aukcji Allegro. Jakie funkcje oferuje? Przede wszystkim pozwala na branie udziału w aukcjach. Możemy także przeglądać zawartość serwisu, według kategorii, tych samych które znajdziemy na stronie internetowej. Nie zabrakło również wyszukiwarki. Listę oferowanych produktów można oczywiście filtrować na nowe, używane, itp. Każdą ofertę można naturalnie wyświetlić i przejrzeć, skomentować, czy dodać do obserwowanych.

Poza tym Allegro na Android pozwala na skanowanie kodów kreskowych i wyszukiwanie tych produktów w serwisie. Aplikacja daje także dostęp do konta użytkownika, na którym można sprawdzić listę naszych zakupów, wpłat, przedmioty, które się sprzedaje, czy komentarze. Allegro wyświetla także historię naszego przeglądania.

Licytować, czy nie licytować?

Allegro to dobrze przemyślana aplikacja. Nawigacja po niej jest prosta i intuicyjna. Niestety, niektóre funkcje odkrywamy dopiero po przejściu w odpowiednie miejsce, co może początkowo być kłopotliwe. Graficznie Allegro prezentuje się bardzo dobrze. Wszystkie elementy są czytelne i w barwach nieutrudniających odbioru. Nieco gorzej wygląda to przy okazji wyświetlania konkretnych aukcji, ale i tutaj nie ma tragedii.

Werdykt

Allegro na Android to nieźle przygotowana aplikacja do przeglądania tego serwisu. Pozwala na obserwowanie i przeglądanie aukcji, daje dostęp do konta użytkownika. Nie jest oczywiście tak wygodna, jak korzystanie z webowej wersji serwisu, nie wszystkie również funkcje znajdziemy w mobilnym wydaniu. Niemniej jednak jest to aplikacja, którą warto mieć na telefonie, zwłaszcza, jeżeli często robi się zakupy lub wystawia przedmioty na sprzedaż za pośrednictwem Allegro.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na android

Allegro

Download

Allegro na Android 3.4.2

Opinie użytkowników o Allegro

Sponsorowany×